شرکت آسمان شبکه با ارائه انواع خدمات IT در خدمت جامعه انفورماتیک ایران می باشد.
  
   هم اکنون شرکت آسمان شبکه از پیشتازان فعال در عرصه شبکه های رایانه ای و تجهیزات
   ارتباطی کامپیوتر در اصفهان به شمار می رود
 
    اهداف اصلی شرکت آسمان شبکه ارائه کیفیت بالا و قیمت های رقابتی و فراهم آوردن خدمات
    عالی برای مشتریان است.این شرکت با تلاش بی وقفه و مستمر، توانست ظرف مدت کوتاهی
    سطح ارائه و خدمات انواع شبکه را در سطح استان اصفهان گسترش دهد.
 
    کارشناسان این شرکت در اکثر ساعات آماده پاسخگویی به سوالات شما می باشند.
    امیدواریم به یاری پروردگار بتوانیم سهمی در راه پیشرفت و توسعه انفورماتیک و صنعت ارتباطات کشورمان داشته باشیم.
لیست برخی از مشتریان ما سایر مشتریان
پوشاک FiRS

 * برای خرید آنلاین نیاز به ثبت نام می باشد.                                            تلفن های تماس :

 * بدیهی است که در صورت نیاز به تماس جهت ارسال و                                 03136516160

 تحویل کالا از اطلاعات ثبت شده هنگام ثبت نام استفاده می شود.                           03136516140

 * فعالیت سایت منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران                                  تلفن پشتیبانی:09132276773(10صبح الی6عصر)

 بوده و قوانین تجارت الکترونیک می باشد و استفاده کاربران                                آدرس دفتر مرکزی :

 از سایت به معنی پذیرش این قوانین می باشد.                                           اصفهان-سپاهان شهر-بلوار شاهد-چهارراه شاهد

                                                                                     مجتمع آرین 2-شرکت آسمان شبکه


 

بازه قیمت تعداد اس ام اس فارسی تعداد اس ام اس انگلیسی فارسی لاتین
از 1 تا 50,000,000 از 1 تا 154,798 از 1 تا 34,674 323 ریال 1,442 ریال

  قیمت هر پیامک 8.5 ! آیا درست است؟!


جدیدا در بعضی از سایتها مشاهده میشود که با ازای هر پیامک 8.5 تومان از کاربران دریافت می کنند . چند نکته است که میبایست به آن اشاره کنیم . حتی در صورتیکه قصد خرید ازما را ندارید ، تا آخر این مطلب را به دقت مطالعه نمایید و هنگام خرید سامانه پیام کوتاه حتی از شرکتهایی دیگر ، این نکات را مدنظر داشته باشید که عبارتند :

1 ) دریافت 5% مالیات

اکثر این شرکتها 5% مالیات برای پیامک و خط اختصاصی را از شما دریافت میکنند که از همین ابتدا پیامک شما از 8.5 به 9 افزایش پیدا می کند .

2 ) حذف نکردن شمارهای اشتباه و تکراری

در بسیاری از پنل های ارسال پیامک ، شماره های اشتباه و تکراری حذف نمی شوند که همین امر باعث افزایش هزینه های شما می شود . به طور مثال شما 1000 عدد شماره موبایل دارید که می خواهید به این افراد اطلاع رسانی نمایید . امکان دارد در این لیست ، تعدادی شما تکراری باشند و یا حتی شماره ها اشتباه باشند . در صورتیکه این سیستم فعال نباشد ، به یک شماره چندین مرتبه sms ارسال  می شود و هزینه اضافی از شما کسر خواهد شد و جالب تر اینکه اگر به شمارهای اشتباه ، مثلاً 0913123 ارسال کنید هزنه ازشما کسر و به شما پیام " با موفقیت ارسال شد" را نمایش می دهد !

قبل از خرید حتما به این نکته دقت نمایید که سیستم ، شمارهای اشتباه و تکراری را حذف نماید .

3 ) عدم بازگشت ارسال های ناموفق

مهم ترین نکته ! اگر شما ارسال sms انجام دهید ، امکان دارد به هر دلیلی این sms به موبایل مخاطب ارسال نشود . در این زمان اهمیت بازگشت اعتبار ناموفق بسیار اهمیت دارد . قبل از خرید حتما به این نکته دقت نمایید که سامانه ، هزینه ارسالهای ناموفق را با پنل بازگرداند .

4 ) سرعت ارسال پایین پیامک

بسیاری از این سامانه ها که هزینه پایینی بابت پیامک از شما دریافت میکنند به دلیل ارسالهای زیاد ، سرعت ارسال بسیار پایینی دارند . مخصوصا زمانی که سرعت اینترنت هم پایین باشد که فوق العاده آزاردهنده و زمان بر است . حتما مطمئن شوید که سرعت ارسال پیامک با سرعت اینترنت در ارتباط نباشد . سرعت استاندارد سامانه باید بین 1500 تا 2000 پیامک در دقیقه باشد .

5 ) عدم رعایت 70 کاراکتر

هر یک صفحه متن فارسی 70 و هر صفحه متن انگلیسی 160 کاراکتر میباشد . بعضی از سامانه ها از همان ابتدا از 68 کاراکتر شروع میشوند و با زدن کلید space (فاصله ) ، 2 و بازدن Enter ( برای آمدن به سطر پایین ) 4 کاراکتر حساب میشودند . این امر باعث میشود که شما با یک متن کمتر از 70 کاراکتر ، هزینه 2 و یا حتی 3 پیامک را پرداخت نمایید . بعضی از شرکتها که سنگ تموم گذاشتن و برخی از حرفها را 2 کاراکتر حساب میکنند که در هنگام تایپ متوجه آن نخواهید شد .

قبل از خرید حتما به این نکته دقت نمایید که سامانه ، دقیقا 70 کاراکتر برای متن فارسی و 160 کاراکتر برای متن انگلیسی حساب کند . ( حتما قبل از خرید ، سامانه را از نظر سرعت و صحت کاراکتر ها تست نمایید )

حرف آخر !

فرض کنید یک سامانه پیام کوتاه هیچ کدام از موارد بالا را رعایت نکند و فقط مانور تبلیغاتی خود را بر روی پیامکی 8.5 تومان قرار دهد . مطمئنا شما قبول میکند حتی هزینه ای بیشتری را پرداخت کنید تا از صحت ارسال پیامک مطمئن باشید .

سامانه پیام کوتاه ما تمامی موارد ذکر شده که لازمه یک پنل قدرتمند می باشد را فراهم نموده و با ازای هر پیامک 12 تا 9 تومان دریافت میکند (بسته به خرید شارژ متغیر) .

تمای این موارد فقط برای این بود که شما مشتری عزیز ، قبل از خرید دقت بیشتری نمایید تا لذت تبلیغات را به صورت حرفه ای لمس نمایید .

حتی در صورتیکه به هر دلیلی قصد خرید از ما را ندارید ، هنگام خرید از شرکتهایی دیگر به موارد ذکر شده دقت نمایید.